W dniu dzisiejszym 16 maja dzieci klas III naszej parafii przyjęły po raz pierwszy Pana Jezusa w Eucharystii. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w piękny przebieg tego doniosłego wydarzenia. Dzieciom życzymy, aby ich miłość do Chrystusa wzrastała każdego dnia.










