W dniu dzisiejszym J.E. Ks. Biskup Janusz Stepnowski na Mszy Świętej o godzinie 12.00 udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym we właściwy przebieg uroczystości – księżom, katechetom, rodzicom, świadkom sakramentu, ministantom, scholi dziecięcej, pracownikom kościelnym.
Młodzieży klas VIII życzymy, aby stawali się świadkami Chrystusa Zmartwychwstałego.
















