Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Czyżewie

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 X 2021r

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny, pod hasłem: „Spotkaliśmy więc głosimy”. Taca na misje…
  1. Jutro wspomnienie św. Łukasza – Patrona Służby Zdrowia…, na wspólną modlitwę zapraszamy na godz. 16.30.

3. Zbliża się miesiąc listopad – czas modlitwy za zmarłych. Na mszę św., wypominki roczne i Nowennę żałobną przyjmujemy w kancelarii (kartki).

4.Msze św. w Ur. Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00. W Ur. Wszystkich Świętych po mszy św. za zmarłych, o godz. 12.00 procesja na cmentarz grzebalny, w czasie procesji Różaniec, a na cmentarzu modlitwa przy 5 stacjach. W Ur. Wszystkich Świętych młodzież na cmentarzu przeprowadzi kwestę na ratowanie zabytkowych pomników. Wieczorem o godz. 20.00 Różaniec na cmentarzu.(spowiedź na różańcu).

5. W Dzień Zaduszny po mszy św. za zmarłych o godz. 12.00 procesja żałobna wokół kościoła, a msza św. o godz. 17.00 rozpocznie Nowennę Żałobną, a po niej Różaniec na cmentarzu.

6. W przyszłą niedzielę taca na WSD Łomża. Gościć będziemy kleryka Patryka Wolanowskiego.

Odeszli do wieczności:

+Bronisław Piechowicz, zam. Michałowo Wielkie.
+Helena Netter, zam. Czyżew ul. Szkolna

Nekrologi