Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Czyżewie

NIEDZIELA– 18 IV 2021 r.

1. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny pod hasłem: „Prawdziwy chleb z nieba”…
  2. W piątek Ur. św. Wojciecha Bp i Męczennika.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców dzieci klas 4 przed komunią rocznicową. ( 16.05 o godz. 10.00 ).
  4. Bóg zapłać za ofiarę na kościół rodzinie: Czyżew, ul. Mazowiecka, Pieńki Wielkie, dziękuję Panom za pomoc w wymianie nowych głośników na zewnątrz kościoła. Dziękuję Panom Sienica Klawy, Czyżew ul. Klonowa za zrobienia nowego wieszaka do świetlicy.
  5. Jeśli sytuacja epidemiologiczna się poprawi od 26.04 planujemy wizytę duszpasterską. Zasady wizyty kolędowej w czasie pandemii:

1. Tak księdza jak i rodzinę obowiązuje maseczka.

2. Na wejście duszpasterza nie podajemy ręki, ograniczamy się do słownego powitania zgodnie z tradycją chrześcijańską.

3. W trakcie wizyty nie proponujemy posiłków, napojów. Niech zasadniczym celem spotkania będzie wspólna modlitwa i błogosławieństwo rodziny i mieszkania.

4. W przypadku wystąpienia objawów chorobowych u domowników lub nałożonej kwarantanny prosimy o powiadomienie osoby wożącej księdza lub gdy takiej nie ma prosimy zostawić informacje u sąsiada.

5. Wizyta będzie bardzo ograniczona do wspólnej modlitwy i krótkiej rozmowy.

6. Prosimy o sprawdzanie bieżących informacji na tablicy ogłoszeń przed kościołem w gablocie i facebooku.

26.04.2021 (PONIEDZIAŁEK).

Godz. 8.30 – Sienica Lipusy, Sołectwo Szymanki, Sienica Święchy, Puziki, Pietrasze.

Godz. 14.30 ul. Duży Rynek, Mały Rynek, Krótka, Piwna

Godz. 17.30 ul. Kościelna, Krzywa ( 2 ks.).

Nabożeństwo majowe

Niedziela i dni powszednie - godzina: 17.00