Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Czyżewie

V NIEDZIELA Wielkanocna – 02 V 2021 r.

1. Dziś Msza św. o godz. 10.00 za Maturzystów…Bóg zapłać za ofiarę na odnowienie figurki Chrystusa Zmartwychwstałego
  2. Jutro 3 maja Ur. NMP Królowej Polski – Święto Narodowe. Msze św. jak w niedzielę: 8.00,10.00,12.00,17.00. Msza św. o godz. 12.00 będzie odprawiona za Ojczyznę przez ks. Bp. Tadeusza Bronakowskiego . Po mszy św. w kościele krótki Apel Patriotyczny w wykonaniu młodzieży w ZSOiZ w Czyżewie. A po Mszy św. złożenie kwiatów pod Pomnikiem Niepodległości. (2 V – święto flagi, proszę o wywieszenie flag narodowych).

3.Zasady wizyty kolędowej w czasie pandemii:

1. Tak księdza jak i rodzinę obowiązuje maseczka.
  2. Na wejście duszpasterza nie podajemy ręki, ograniczamy się do słownego powitania zgodnie z tradycją chrześcijańską.
  3. W trakcie wizyty nie proponujemy posiłków, napojów. Niech zasadniczym celem spotkania będzie wspólna modlitwa i błogosławieństwo rodziny i mieszkania.
  4. W przypadku wystąpienia objawów chorobowych u domowników lub nałożonej kwarantanny prosimy o powiadomienie osoby wożącej księdza lub gdy takiej nie ma prosimy zostawić informacje u sąsiada.
    1. Wizyta będzie bardzo ograniczona do wspólnej modlitwy i krótkiej rozmowy, w razie trudności może odbyć się na świeżym powietrzu przed domem.
  5. Prosimy o sprawdzanie bieżących informacji na tablicy ogłoszeń przed kościołem w gablocie i facebooku.

Odszedł do wieczności: +Leszek Godlewski, zam. Czyżew ul. Zambrowska

PORZĄDEK WIZYTY DUSZPASTRESKIEJ