Dnia 4 czerwca br w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa wspólnota naszej parafii wzięła udział w procesji eucharystycznej ulicami: Kościelną, Mazowiecką, Duży Rynek.
Była to okazja do publicznego świadectwa wiary. Przy czterech oltarzach modliliśmy się o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Czyżewa oraz, aby kult Najświętszego Sakramentu roztaczał jak najszersze kręgi.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przebiegu uroczystości: strażakom, ministantom, asyście procesyjnej, dziewczętom, sypiącym kwiaty, dzieciom, młodzieży, chórowi parafialnemu, Panu organiście, Panu kościelnemu.
Niech Jezus utajony w Najświętszym Sakramencie będzie uwielbiony.















































