Za tydzień na godz. 10.00 zapraszam wszystkich uczniów z naszej parafii ze szkół podstawowych i ze szkoły średniej. Zapraszam całe społeczności szkoły na mszę z okazji zakończenia roku szkolnego. Dziękuję  Kołom Różańcowych Rodziców za reprezentowanie nas na Jasnej...