W niedzielę, 6 kwietnia, w naszej parafii odbył się koncert „Z głębi serc”, poświęcony 20. rocznicy śmierci św. Jana Pawła II. Była to wyjątkowa okazja, by wspomnieć naszego świętego rodaka oraz powierzyć mu nasze intencje – modląc się o potrzebne łaski dla dzieci, młodzieży, rodzin i całej wspólnoty parafialnej. Serdecznie gratulujemy wszystkim artystom występującym podczas koncertu i dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Czyżewie za przygotowanie programu artystycznego.
Foto Patrycja i Kamil Jaźwińscy. Dziękujemy 😀





























