W dniach 29-30 maja br z grupą naszych parafian udaliśmy się na pielgrzymkę do Wilna i Trok.
Mieliśmy wówczas okazję nawiedzić kościół św. Piotra i Pawła, Cmentarz na Rossie. Modliliśmy się w kościele św. Trójcy z obrazem Jezusa Miłosiernego oraz przed obliczem Matki Bożej Miłosierdzia w Ostrej Bramie. Odbyliśmy także rejs statkiem po jeziorach trockich.
Wszystkim dziękujemy za dar wspólnego pielgrzymowania.




















